UŽDARYTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽDARYTA

!!!UŽDARYTA!!!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS!

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Mildred O'Donnell
twinkle, twinkle, little slut, you like dick inside your butt

Mildred O'Donnell


JAU PARAŠEI:: : 67
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Empty
RašytiTemos pavadinimas: LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS!   LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 12:17 pm

DEAR SELF, I WROTE A LETTER JUST TO BETTER MY SOUL
zdarovčikas, ppl. mano vardas Ieva. nemėgstu savo vardo, norėtųsi labiau išskirtinio, reto, bei gražaus. antras vardas mano TĖĖĖĖĖJUS. nors ne, čia šiaip pravardė. yra žmonių, kurie mane taip vadina. na, arba panašiai kažkaip. pasaulį išvydau prieš penkioliką metų, tūkstantis devini šimtai devyniasdešimt penktais metais. koks zodiako ženklas? svarstylės, visai ant ribos. biški ieškau draugų, nes biški dėmesio trūksta, tai biški galit pabendrauti su manim :))) (rofl) ot ne px, jog daugelio atžvilgiu per ilgas aprašymas, todėl artimiausiu metu čj keisiu :D
GOOD THINGS HAPPEN WHEN YOU MEET STRANGERS
gyvenu Kaune nuo pat gimimo, toje pačioje vietoje, tame pačiame nuosavame name. šiuo metu tik su tėčiu. kodėl? brolis Airijoj, seneliai turi savo namą, o mama - Norvegijoje. tėvai nėra išsiskyrę. vasarą mėnesiui atskrendu pas mamą į Norvegiją paatostogauti ir dirbti, nes pinigų taaaai reik. baigus dešimt klasių, kaip ir nutarta, jog pabaigsiu mokslus persikraustysiu ten. vasarą visada važiuoju į Šventąją, mažiausiai savaitei, nes tai lyg šeimos tradicija. jei ne su tėvais važiuoju, tai su seneliais.
MUSIC IS MY RELIGION
muziką klausau visur, bet ne visada. užtenka ir tylos. nors kokia čia būna tyla, kai girdžiu pvz: dulkių siurblį, krykštaujančius vaikus, šuns lojimą ir t.t. nesu apsistojus ties vienu muzikos stiliu, klausau pagal nuotaiką. būna taip, jog nepatinka ta grupė/atlikėjas, arba pati jų atliekama muzika, bet vis tiek viena daina patinka. jei tik galiu, turiu pinigų, apsilankau koncertuose. btw, taaaaip, varysiu į marsų koncą, xoxo. namuose turiu būgnus ir tai bene mėgstamiausias mano instrumentas.
SINGERS/BANDS: MGMT, McFly, Ellie Goulding, Panic! at the Disco, NeverShoutNever, 30 Seconds to Mars, etc.
EVERYTHING HAS BEAUTY, BUT NOT EVERYONE SEES IT
galiu palaikyti save gražia, kol neišvystų už mane gražesnės :DDD nekenčiu: savo nosies, kuri primena bulvę, spuogų, kurie išdygsta ne vietoj ir nelaiku, o tai būna dažnai, apvalaus veido. tikrai nesu iš tų kūdujų, kaip tik esu stora. na gerai, apkūni, bet man nieko tas nekeičia. žinau, kad už mane yra storesnių, turbūt dėl to ir pernelyg nekompleksuoju dėl savo svorio. niekad nesilaikiau dietos, nes neturiu valios, VISIŠKAI neturiu. aišku, kaip ir kiekviena noriu turėti tobulą figūrą, bet čia telieka noras, kurio dar kol kas nesiekiu :DDD turiu tik vieną skruoste duobutę, kaip Tomas iš makflajų, xoxo. plaukus plaunu kas dieną, nepergyvendama dėl plaukų gadinimo, kadangi jie ir taip sugadinti. plaukus teko dažyti sruogelėmis, įvairiais raštais ir aplamai galvą įvairiomis spalvomis, atspalviais :)) plaukus turiu trumpus, nesiekiančius pečių. dabartinė plaukų spalvą - balta, ne blond, bet BALTA :DDD vienas šonas apskustas, kuris jau gerokai ataugęs ir gale palikti ilgesni plaukai dredams. jau pradėjus galvoti apie plaukų atsiauginimą, bet tikrai nesigailiu, kad nusikirpau trumpai plaukus. kur tik neturėjusi auskarų. šiuo metu pasilikus septumą, tunelius ir porą auskarų ausy. ateity vėl planuojama daugiau vertis skylių. jei kažkas pasako, jog aš baisi, priimtu tai kaip malonų komplimentą.
LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Tei
♥: kerzus, platformas, aukštakulnius, madą, šukuosenas, raudonas lūpas, adidas, piercingus, apsipirkinėjimą, etc.
LIKE IDOLS: Audrey Kitching, Emma Watson, Angelica Murderotic, Isabelle Strömberg, Nina Dobrev, Hanna Beth, Taylor Momsen, etc.

FRIENDSHIPS OFTEN ENDS IN LOVE, BUT LOVE IN FRIENDSHIP - NEVER
tik du metus turėjau geriausią draugę. dabar esame visiškai atitolę. iki šiol neturiu jokios geriausios draugės ir pagal mane tai SIAUBINGA! :DD aišku, turiu begalės pažįstamų ir mažiau draugų, bet jie man neatstoja tos tikros draugės. gal ateity susirasiu tokią, aš labai tikiuosi, nes man jos iki mirties reikės :DD kalbant apie antras puses - turėjau. paskutinis išsiskyrimas, berods po Kalėdų. su laiku užmiršau ir toliau gyvenu sau patenkinta. bet turbūt kaip ir kiekvienai paauglei užeina retkarčiais depresūcha kai vos ne ant kiekvieno kampo užmatai romantiškai beleidžiančią laiką porą, o dar VASARĄ! mano bendravimo rate yra tiek jaunesni, tiek vyresni.
LIKE IDOLS: Jackson Rathbone, Rupert Grint, Jared Leto, Ed Westwick, Francisco Lachowski, Ian Somerhalder, Chace Crawford, Shiloh Fernandez, etc.
NATURE ALWAYS WEARS THE COLORS OF THE SPIRIT
auginu 2 šunis, vienas vokiečių aviganis, o kitas - vapšė, kažkoks mišrūnas. mažasis maišytas su čihuahua, nutukęs bičas, atsigimęs į šeimininkę, primena lapę, bet vis tiek yra gražus, todėl aplinkiniai klausinėja kas čia per įdomi veislė. turiu didelę meilę įvairiems gyviams. apsižliumbiu, kai pamatau pasiklydusius, sužeistus gyvūnus. iškart norisi suteikti jiems prieglobstį, bei pagalbą, bet yra problema - tėvai. zoo parko negaliu įsteigti pas save namuose, o gaila :DD siaubingą fobiją turiu gyvatėm. nesvarbu, ar tai nenuodinga, ar nuodinga. gamtą myliu, bet turbūt ne per labiausiai, nes pasitaiko, kai nemetu šiūkšlių ten kur reik. apie rūšiavimą tai išvis patyliu, nes nerūšiuoju.
COMPUTING ISN'T ABOUT COMPUTERS ANY MORE, IT'S ABOUT LIVING
manau, kad esu priklausoma nuo kompiuterio :DDD bet aišku, rinkčiausi draugus, tarp šiu dviejų dalykų. btw, esu gryna rpg auka, todėl manęs kaip prišikta visur, pripažinkit. esu turėjus ne vieną forumą ir ne viename buvau, ar esu administratorė.
♥: skype chatus, tumblr, FB, etc.
HEALTH IS THE THING THAT MAKES YOU FEEL THAT NOW IS THE BEST TIME OF THE YEAR
nelankius jokios sporto šakos, tik yra tekę su tėčiu važinėtis riedučiais, dviračiais. patinkapatinkapatinka žaistį tinklinį. šiais praėjusiais mokslo metais, mokykloje pražaidėm tik jį ir ant jo nesveikai užsikabinau. nesilaikau sveiko gyvenimo būdo, nes karts nuo karto parūkau, išgeriu.
I PAINT OBJECTS AS I THINK THEM, NOT AS I SEE THEM
skaitau mažai, todėl nėra ko stebėtis, jog mano žodynas nėra platus, kodėl taip prastai dėstau mintis ir pan. man knygos yra vertybė, bet neatrandu laiko susirasti kokį gerą skaitalą.
ANT I DON'T LIKE THE SCENERY
į dieną galiu peržiūrėt n filmų. jei ne televizorius, tada kompiuteris. siaubo filmai mane veikia, todėl nesistengiu per daug jų žiūrėt, ypač tų, kurie paremti tikrais faktais, arba atrodo per daug tikroviški. lengvai įsijaučiu į filmo siužetą, tai lengva ir apsižliumbti man.
FILMS&SERIES: TVD, Supernatural, Harry Potter, I Am Number Four, Avatar, Red Riding Hood, Grown Ups, Step up, Just Go With It, GG, X-men, etc.
ACTORS: Adam Sandler, Jack Black, James Franco, Dave Franco, Natalie Portman, Ashton Kutcher, Ed Westwick, Johnny Depp, Ian Somerhalder, Emma Watson, etc.

GIVE ME THE FOOD
esu išranki maistui. nevalgau viską ką duoda. paskutiniu laiku, pradėjau nemėgti kebabų ir hamburgerių. turbūt dėl to, jog seniau atsivalgiau.
♥: karštą vyną, kavą, pieniškus kokteilius, sushi, ryžius, čipsus, alų, etc.
A MISTAKE IS SIMPLY ANOTHER WAY OF DOING THINGS
TAI KO NEĮTERPIAU :))

♥: draugus, šokius, kalėdines lemputes, juoką, cigaretes, gerą orą, žvaigždėtas naktis, juoką per pamokas, šypsenas, vasaros lietų, etc.
• esu nedrąsi, jautri, dažnai nusišnekanti, nepasitikinti savimi, bet šiaip FAINAFAINAFAINA (dažnai prikišu tą 'aš faina', ypač realybėje)
• kiekvieną dieną sugebu kažkaip susifeilinti
• nemėgstu tvarkyt kambarių, bet kartais užeina didelis noras padekoruoti savo kambarį ir tik tai savo
• turiu kietą telefoną, bet noriu naujo tik dar nesugalvojau kokio
• dažnai pamirštu ką noriu pasakyti
• dirbu su koduote
• vasarą aš pasimetus laike
• pripažinsiu, esu tikrai ištvirkusi, bet daugeliui tai ne naujiena
• patinku aš mažiems vaikams :))) ir jie man
• mėgstu svajoti ir viliuosi, kad mano svajonės kada nors išsipildys
• tarkim man visai NEgėda, jog mėgau byberį ir buvau dabartinio aktyvaus FC administratorė :DDD
• turiu didelę širdį, todėl daug ką myliu :))
• nedakertu to didelio pamišimo dėl savo žvaigdžuko/-ės, filmo/serialo.
• nesu superova anglistė
• esu grynakraujė lietuvė, beeet man sunku kalbėti lietuviškai. turbūt dėl to, kad sėdžiu per daug prie pc :DDD
• turiu septyneriais metais vyresnį brolį Paulių. seksiukazzz2000, forsfyfis, pasikačialinęs, gerai atidaužo visus.
• sulaukiu daug dėmesio, todėl kartais man tesiog eina tai per gerklę
• lankau Kauno raj. Akademijos Ugnes Karvelis gimnaziją
CONTACTS
SKYPE xServerErrorx (prisistatom)
TUMBLR 'New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.' :((
PHONE NUMBER į pm
FACEBOOK Tei Taintless
LJ 'New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.' :((



Atgal į viršų Go down
Fabian Rutter
say me 3 words: i love you
Fabian Rutter


JAU PARAŠEI:: : 704
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : California

LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS!   LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 12:19 pm

o, Ieva :DD
Labas, labaaaai faina esi, tas tavo gifaaaaaaas..............*braukia ašarą* :DDDD*
Atgal į viršų Go down
https://californiaschool.forumlt.com
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS!   LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 12:34 pm

taip ir žinojau, kad čia tu:D
Atgal į viršų Go down
Mildred O'Donnell
twinkle, twinkle, little slut, you like dick inside your butt

Mildred O'Donnell


JAU PARAŠEI:: : 67
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS!   LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 12:49 pm

ADELE, ta pati :D :) aišku gifas sukėlė juoką iki ašarų, joa? nes abejoju, ar sukeltų liūdesį kuris priėjo prie raudų :DD btw, labas ir tau :)*
VIKA, o aš nežinojau, jog čia TU! :D
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS!   LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 12:57 pm

katite, pasiilgauu:D*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS!   LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS! Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
LIFE IS SHORT LIKE YOUR PENIS!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
UŽDARYTA :: Aprašymai-
Pereiti į: