UŽDARYTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽDARYTA

!!!UŽDARYTA!!!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..

Go down 
+3
Nina Martin
Cheryl Hudson
Fabian Rutter
7 posters
AutoriusPranešimas
Fabian Rutter
say me 3 words: i love you
Fabian Rutter


JAU PARAŠEI:: : 704
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : California

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 3:26 pm

• FIRST
Taigi esu Adelė, draugų vadinama Ade, Adička, Adūkė. Gimiau 1995 metais, sausio 5 dieną, Kaune, 7:14 ryte, nu jo anksti gimiau, o dabar miegu iki pietų. 2 metus gyvenau Kėdainiuose, dabar ten praleidžiu daug laiko per atostogas, o šiaip gyvenu
Klaipėdoje. Mokiausi Klaipėdos "Vyturio" pagr. mokykloje, dabar mokausi Klaipėdos "Aukuro" gimnazijoje, esu 10-okė, bet kitais metais žadu išeiti į kitą mokyklą. Turiu Sesę Medą, kuriai yra beveik 13 metų ir Brolį Motiejų, kuriam greitai 2 metai. Abiejų gimtadienis Rugpjūčio 12d, fainas sutapimas. Turiu fainą mamą Eugeniją ir Linksmą tėtį Gintautą. Auginu burunduką Čipsą. užteks pagrindinės info?
• CHARAKTERIS
Esu linksma, draugiška, miela, padedanti, bet kartais žiauri niurzga, nesuprantanti humoro ir visokia kitokia. Manęs nesuprasi, tai tokia, tai anokia. Bet šiaip po kelių įvykių atėjau į protą ir pradėjau gyventi iš naujo, tad dažniausiai būnu geros nuotaikos, net per geros. Žiauriai mėgstu kalbėti, kištis ne į savo reikalus, bet tokia jau aš, tad jei norit sužinot mano tikrą charakterį, pabendraukit :*
• PATINKA
Vaikinai:
Francisco Lachowski, Ed Westwick, Dougie Poynter, Jensen Ackles, Zac Efron, Xavier Samuel, Jared Leto, Alex Pettyfer, Liam Payne, Justin Timberlake, Max Irons, , Eric Saade, Chad Murray,Zayn Malik, Sebastian Stan, Harry Judd, Danny Jones, Tom Flether, Harry Styles, Jake Gyllenhaal, Chace Crawford, James Franco, Dave Franco...;
Merginos:
Adele, Lady Gaga, Mila Kunis, Blake Lively, Olivia Palermo, Minka Kelly, Rihanna, Emma Stone, Katy Perry, Dianna Agron, Audrey Kitching, Kim Kardashian, Megan Fox, Amber Heard, Ashley Benson, Kaya Scodelario, Leighton Meester, Selena Gomez, Ariana Grande, Lucy Hale, Lauren Conrad, Demi Lovato, Katie Cassidy, Emma Watson...;
Kitka:
Naujos pažintys, chatai, pokalbiai, telefonas, pc, muzika, mp4, filmų žiūrėjimas, grojimas gitara, dainų kūrimas, lietus, kava, kakava, juoda arbata, citrina, pš, filmuot video, durniuot...;
• KONTAKTAI
Adresas: Laukininkų 34-58, Klaipėda;
Telefono numeris: +37069191003, labas tinklas;
Skype: robotuke_, bet dw prisistatykit;
Facebook: Adelė Škimelytė;
Livejournal: www.xoxoade.livejournal.com
Twitter: xoxoade


• NUOTRAUKOS
1 2


Tiek užteks, čiau ;***


Paskutinį kartą redagavo Fabian Rutter, Pen. 08 12, 2011 7:56 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://californiaschool.forumlt.com
Cheryl Hudson
I can resist everything except temptation
Cheryl Hudson


JAU PARAŠEI:: : 435
BUČKIAI:: : 5
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11
TU IŠ:: : California/Kaunas.

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 3:31 pm

oo, naujas aprašymas! I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. 1330857165
krč, toj pirmoj foto taaaip į temą tos žydros ausinės (rofl)*
bet šiaip tai aš vis tiek tave myliu ir tikrai nuskandinsiu kada nors megos akvariume, nesvarbu kiek mes pyktumėmės :*******
Atgal į viršų Go down
http://spotlight.forum.st
Nina Martin
get your game on ^^
Nina Martin


JAU PARAŠEI:: : 800
BUČKIAI:: : 16
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : Kauno

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 3:32 pm

krc, pasiilgau daxuja su biskiu...;x******

Atgal į viršų Go down
Mildred O'Donnell
twinkle, twinkle, little slut, you like dick inside your butt

Mildred O'Donnell


JAU PARAŠEI:: : 67
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 3:35 pm

vis dar mėgsti McFly? dažaisi? :DD va va, kartais būni niurzga, net ir internete, bet šiaip faina esi :DDD
Atgal į viršų Go down
Fabian Rutter
say me 3 words: i love you
Fabian Rutter


JAU PARAŠEI:: : 704
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : California

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 4:11 pm

AUGUSTE:: nu jo.:DD ten reklama blexa.(rofl) aš irgi myliu, Megos vierhe.:*******
PAULA:: aš labiau.;x******
IEVA:: patinka labai!:D labai retai... Nu kdl? Nepamenu jokio įvykio blogo su tavim....:DDDD
Atgal į viršų Go down
https://californiaschool.forumlt.com
Amber Hudson
Does your mother know you're a whore?
Amber Hudson


JAU PARAŠEI:: : 408
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-04
TAU JAU:: : 28

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 7:34 pm

Šiaip tu faina ir man patinki, nors aš visiems nusibostu, bet tikiuosi tau dar neatsibodau per savo įkyrumą :D ir šiaip tu žiauriai miela, su tavim faina pliurpt telu ir šiaip chatint, man patinka tavo linksmumas, žodžiu užmyliu tave, bučkis :**
Atgal į viršų Go down
Damian Henley

Damian Henley


JAU PARAŠEI:: : 14
BUČKIAI:: : 0
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 8:07 pm

lialialia. biški adele pasiilgau tavęs.;///
Atgal į viršų Go down
Nina Martin
get your game on ^^
Nina Martin


JAU PARAŠEI:: : 800
BUČKIAI:: : 16
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : Kauno

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Kv. 08 11, 2011 8:47 pm

pyynk apyranke ir rasyk izadus, as kai grisiu parasyziu ir atsiusiu:P*******
Atgal į viršų Go down
Fabian Rutter
say me 3 words: i love you
Fabian Rutter


JAU PARAŠEI:: : 704
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : California

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Pen. 08 12, 2011 12:51 pm

ELZE:: nu neatsibodai... Myliu :*
SIMA:: aš ir :/
PAULA:: okė :p*****
Atgal į viršų Go down
https://californiaschool.forumlt.com
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Pen. 08 12, 2011 2:35 pm

esu didžiai įžeista, kad prie mėgstamiausių vaikinų TOM'O FLETHER'IO tai nėra:)))))))))))))))
Atgal į viršų Go down
Fabian Rutter
say me 3 words: i love you
Fabian Rutter


JAU PARAŠEI:: : 704
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : California

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Pen. 08 12, 2011 7:33 pm

nu čia patikėk, taip greit rašiau....................................................
Atgal į viršų Go down
https://californiaschool.forumlt.com
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Pen. 08 12, 2011 7:45 pm

KOKS SKIRTUMAS, MCFLY NEĮMANOMA PAMIRŠTI NEI VIENO IŠ JŲ. JUK TOM'AS JŲ ĮKŪRĖJAS...................................................
Atgal į viršų Go down
Fabian Rutter
say me 3 words: i love you
Fabian Rutter


JAU PARAŠEI:: : 704
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : California

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Pen. 08 12, 2011 7:57 pm

nuū vsio, jau.........................
Atgal į viršų Go down
https://californiaschool.forumlt.com
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Pen. 08 12, 2011 7:59 pm

teisingai jo pavardę parašei, visai kaip pas tą paną Poytner, pas tave Flether:)))))))))))
Atgal į viršų Go down
Damian Henley

Damian Henley


JAU PARAŠEI:: : 14
BUČKIAI:: : 0
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Pen. 08 12, 2011 8:29 pm

Fabian Rutter rašo:
ELZE:: nu neatsibodai... Myliu :*
SIMA:: aš ir :/
PAULA:: okė :p*****

lelele, tai darom išvadaaas;/
Atgal į viršų Go down
Fabian Rutter
say me 3 words: i love you
Fabian Rutter


JAU PARAŠEI:: : 704
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : California

I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1Pir. 08 15, 2011 4:10 pm

Vika, tai joo, originaliai čiaaa :)))))))))))))
Simačka, kokiaaaaaas?:sss
Atgal į viršų Go down
https://californiaschool.forumlt.com
Sponsored content





I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..   I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE.. Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
I WANNA CELEBRITE AND LIVE MY LIFE..
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
UŽDARYTA :: Aprašymai-
Pereiti į: