UŽDARYTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽDARYTA

!!!UŽDARYTA!!!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Virtuvė

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Fabian Rutter
say me 3 words: i love you
Fabian Rutter


JAU PARAŠEI:: : 704
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-06-24
TAU JAU:: : 29
TU IŠ:: : California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Pen. 08 12, 2011 10:39 am

.
Atgal į viršų Go down
https://californiaschool.forumlt.com
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 7:34 am

Atmina iškart į virtuvę, kadangi jo skrandis jau kuris laikas visokias simfonijas groja, tik šios labai jau grasios ir Dan'ą jau spėjo suerzinti. Patekęs į virtuvę apžvelgia ją ir šypteli, nes palyginti visai padoriai atrodo. Nubindzina prie šaldytuvo ir atsidaręs įj beveik visas įlenda ieškodamas ko nors skanaus, tačiau kaip tikėjosi nutelos tai nerado. Tyliai susikeikė ir išsitraukė batoną, dešrikės, sūriuko, pomidorų padažo ir dar kažkokių neaiškių dalykų uždarė šaldytuva. Nuėjęs prie stalo viską susidėjo ir mikliai susitepė sumuštinmį, kuris visai biginis gavosi. Net apsilaižė vaikis ir džiaugsmo, kad gaus sočiai pavalgyti ir aišku patogiai įsitaisės ant kėdės imasi doroti to sumuštinuko
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 8:33 am

Atvaro iš karto į virtuvę, nes jos laikas valgyti, užmačiusi kitą personą iš karto pagalvoja, kad čia devintokas naujokas, nes na ji jo nėra mačiusi...o praeitais metais turėjo matyti. Žodžiu šyptelėjusi nužvelgė jį ir prikandusi lūpą priėjo prie spintelės, pritūpusi įkišo ranką labai giliai ir išėmė nutelą..Faktas, jog mamukas atvežė. Išsišiepusi kaip solnačka, atsistojo prie tos pačios spintelės, subinę į ją įrėmusi įsijungė tėliką ir įkišo pirštą į nutelą. Išsitraukusi įsikišo burną į burną. o kas jai?
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 8:46 am

Dan'as ten žiaumoja patenkintas savo taip ilgai gamintą sumustinėlį kai virtuvėje pasirodė mergina. Vaikis truputi išsigando, nes ji labai jau netikėtai pasirodė virtuvėje, tad vos neužspringo, tačiau apsimetęs, kad jam tik šiaip kažkas sulaikė kosulį ir įdėmiai nužvelgė ją. Kaip visuomet negalėjo suprasti kelintokė ji galėtų būtil, nes jam merginos buvo viena didžiausių mįslių jo gyvenime, nors jis labai jau ir nesistengė jas išspręsti. Stebėjo ją dorodamas sumuštinį ir ant stalo apsikrovęs jo ingridientais. Kai pamatė jos rankose nutelos stiklainį tai net žandikaulis jam atvėpo. Toks išpūtęs akutes ir žiopso tai į nutelą tai į ją
-Čia jūs visi šitą skanėstą kavojat? - akimirs parodė į jos rankose laikomą nutelos stiklainį, o tada jas pakėlė į ją pačią
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 8:50 am

Šiam pradėjus kosėti nejuokais išsigando, na juk ir mirti gali paspringęs, išėmusi pirštą iš burnos žiūri į jį gana persigangus, nes jinai nemėgsta policijos, kadangi pastoviai prisidirba ir jai jau kokia kolonija grės, už tai ko čia per metus padarė mokykloj. Kilstelėjo antakį, kai šis pažiūrėjo į jo nutelą ir išsišiepė, kad ana jos turi, o ji nee. Nu čia jau panašiai kaip vaikystėj, kas nors pavydėdavo tau ko nors ir tu dar specialiai jam rodydavai. Atsikrenkštė, nes senokai nekalbėjo
-Ne, tiesiog mano mamuks fainas ir atsiuntė man, tai pasidėjau ten,-pagūžčiojo -O jeigu nėra šaldytuve vadinasi niekas daugiau neturi,-linktelėjusi vėl įsižiūrėjo į tėliką, tada vėl grąžino žvilgsnį ties vaikinu -Nori?,-atkišo bonkutę arčiau
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 9:01 am

Dan'ui tai net ir tas jos toks gardus sumuštinis visai pasidarė nebegardus, tad padėjo ji ant stalo ir pasirėmęs alkūnėmis į stalą įsispoksojo į kiek išsigandusios merginos veidą, tačiau vėliau pastebėjo, kad jos išgąstis persimainė į tą buseną, kai grinai yra erzinama, tad šis kiek suraukė nosiuką, tačiau vos pastebima
-Blem, gerai, kad tu tokį mamumą turi - užpavydi jis, nes nu jo teveliukai toli gražu nėra tokie geručiai ir jie dzin ar jis valgęs ar ne, o apie nutelą, tai čia drabliuko svajonės jau jam būtų
-Che, daugiau sakai niekas neturi? - kislteli antakius patenkintas, kad vis dėlto jis nėra toks aklas ir šaldytuve iš tiesų tos nutelos nėra, o kai ji atkiša jam tą stiklainį, tai vaikis net nišvinta, akutės tik sublizga
-Žinoma, kad noriu - palinksi galva ir atsistojęs nuo kėdės nueina arčiau jos, kad pasiimtų stiklainį. Paėmęs jį su šaukšteliu, nes ir šį kartu su savimi tempėsi, paragauja ir net suinkščia ir to skanumo
-Dievinu, tiesiog Dievinu... - suniurnėjo užmerkęs akis
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 9:07 am

Pažvelgė kaip jis padeda tą sumuštinį, ir iš karto suprato, kad vaikinukas nutelos maniakas, kaip ir pastaroji. Gerai, kad ji nestorėjo. Aišku slapčiom dar vaikiną nužiūrėjo, nes nu įdomu, kas mokosi mokykloj, o jeigu dar tokie gražūs, tai iš viso. Atsigavus pakelia galvą į jį
-Jo, mano mamukas labai fainas,-palinkčioja pasididžiuodama, tai va, dabar Rutteriai visi garsūs čia
-Ne, daugiau niekas tikriausiai, jeigu neradai,-pagūžčioja, na ji tai nežino, kas ką nešasi į mokyklą, o tuo labiau virtuvę. Bet faktas, kad mamukas jos toks fainas, kad visi per visus gimtadienius prašo, kad jos mama prigamintų visko, nes žiauriai skaniai daro, o kitos tiesiog nekreipia į vaikų prašymus dėmesio. Jos mama jeigu galėtų tai čj gyventų čia ir darytų valgyt kiekvieną dieną, juk jėzau kaip nenorėjo ji išleisti Arios čia.
Nusišypso išvydus jo reakcija, gera, kažkam gera padaryt..Atrodo taip sakoma..Prisimerkia
-Šaukštelis? Ftw?,-prunkšteli, paima tą jo šaukštelį ir numeta į kriauklę
-Mes čia visi valgom su pirštais,-mirkteli ir įkiša pirštą į stiklainį ir išėmusi susikiša į burną
-Be to taip skaniau,-mirkteli kaip tikra žinovė su pilna burna, ir toliau gardžiuojasi
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 9:17 am

Kadangi Dan'as dėl svorio nesikankina kai merginos, tai jis Dievina tą nutelą, tad grinai yra priklausomas nuo jos. Pats taip pat nepraleido progos vogčiomis ją nuo galvos iki kojų perskanuoti, kol paėmė nutelos stiklainį
-Reikės ir man kada apsilankyti kokioje parduotuvėje ir ją apšvarinti, tiklsiau tik tą skyrių, kur yra nutela - nusijuokia ir jau galvelėje kuria planą chuliganą kaip jis nematomas patenka į parduotuvę ir mikliai ją apšvarina iš jos išsinešdamas tik visas nutelos atsargas, o tada tai jis būtų laimingiausias per visą gyvenimą turbūt. Galiausiai papurto galvą grįždamas iš savo svajonių ir pakelią akis į merginą, kai ši atima iš jos šaukšteli. Pradžioj jis nesuprato, nes gi mandagus norėjo pasirodyti, bet vėliau daėjo ir jam. Žinoma jis žinojo, kad šitai daug skaniau, tačiau nenorėjo pasirodyti, kad toks urvinis ir nežino kas yra šaukštelis
-Tada puiku, nes man ir pačiam šitaip labiau patinka - įsišiepia lyg ausų ir žvilgteli į ją savo mėlynom akutėm. Pats pakabinęs pirštu nutelos susigrūda jį burnon ir vėl paskęsta saldumo euforijoj
-Be to, aš Dan'as - nusprendžia, kad reiktų prisistatyti ir ištiesia rankutę jai, žinoma kitą, ne tą kurią apseilėjo su nutela
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 9:21 am

Ai Ariai irgi nerūpėjo tas svoris, nes ji kad ir kiek valgydavo nestorėdavo, o ir šiaip ji žaidė futbolą, šoko ir turėjo tiek veiklos, kad visas kalorijas išdegindavo, o kartais ir laiko pavalgyti nerasdavo, bet nutelą visad su savim nešiojasi.Vieną kartą net skundą gavo, kai per šokius, šokdama nutelą valgė..Eh geri prisiminimai, kai buvo dar devintokė ir naujokė šitoj pragaro skylėj.
-Na jeigu ką paprašysiu mamos, kad atsiųstė dvi partijas,-nusijuokia, nes kol jis ras tokią parduotuvę, kur tiek nutelų ir dar kol ją apšvarins, kad neįmanoma(!) tai praeis tiek laiko, kad Aria suės kokias penkias dėžes nutelos.
-Žinok čia pritapti tik būdamas laukiniu ir nepasydamas taisyklių,-kaip tikra senbūvė patikina ir palinkčiojusi išsiima pirštą iš burnos, su kuriuo beje ir šnekėjo. Praryjusi nutelą nusivalė pirštą, nes kitą ranka užimta buvo ir paspaudusi nusišypso
-Aria, malonu,-linkteli
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 9:27 am

Dan'as patenkintas kabliavo tą nutelą, nu jei jau vaišina tai kodėl neėmus kai čia didžiausias skanumėlis yra. Valgo sau ir klausosi jos, gan dažnai žvilgčiodamas į ją
-Rimtai paprašytum? - kilsteljo antakius nustebęs, nes gi ji jo visai nepažįsta, o ir jos mama išvis jo nežino, tad keista jam net pasidarė, bet žinoma gauti nutelos jis visai neprieštarautų
-Eik jau, rimtai? - vėl kilsteli antakius - Tada būsiu nepritapėlis - juokiasi, nes nu jis nėra toks jau urvinis ir laukinis, tad kaži kaip čia jam bus
-Gražus vardas - pastebėjo jis, o vėliau pagalvojo, kad leptelėjo kai koks mulkis, tad užkišo burną nutela, kol dar kokios nesąmonės nesučiulbėjo
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 9:33 am

Taip ir reikia, jeigu duoda imk, čia geriausia patarlė yra. Bent jau Aria visada taip daro, kai ją vaišina cigaretėm..Kam čia savo pirkti, o saviškes reikia atsargai pasilikti
-Taip, juk nesunku,-pagūžčioja, reikia padėti vaikinukui, dažnu atveju, kai turi nutelos ir pritapti lengviau, bent jau prie tokių kaip Aria..o jie visi čia tokie
Nusijuokai ir numoja ranka
-Su savo gražiu veiduku ir tobulu kūneliu greitai pritapsi,-leptelėjo ir nusuko akeles, prikandusi lūpą įkišo pirštą su nutela į burną
-Dėkoju,-nusišypso -Man jis irgi patinka,-kiek paraudusi nuo prieš tai jos pačios leptelėtos nesąmones, vėl susikiša pirštą į burną.
Kas jai darosi? Ji niekada nesusikuklina, tuo labiau niekada nerausta.
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 11:41 am

-Tad aš būsiu laaabai jau laimingas, kad turėsiu nuosavą nutelos tiekėją - įsišiepia žvelgdamas į ją ir akimirką kiek per ilgai užsispoksojo į jos akutes. Atitraukęs žvilgsnį, jį nukreipė į nutelos stiklainį ir dar pakabino.
Išgirdęs jos žodžius vos nepaspringo ir nutela. Nu jam akivaizdžiai ne visos merginos taip ima ir rėžia tokius komplimentus
-Sakai? - kilstelėjo antakius kirk dar kosėdamas ir primerkia akutes - Tai jau nuskenavai mane kaip reikiant, ane? - šelmiškai įsišiepė spitrindamas į ją. Nu ats ją ir nuskenavo, bet dar nepasakė savo nuomonės, kuri tikrai nebuvo bloga, greičiau atvirkščiai.
Pats toliau nudelbęs akis į nutelos stiklainį kapoja ten ją ir džiaugiasi, kad randa kur akis nukreipti, nes pačiam su merginom ne visada jau taip puikiai sėkdavosi, o kai ši mergina dar tokia žavi, tai jau reikia žinoti ką ir pasakyti
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 11:45 am

-Jau gali pradėti džiaugtis savo nutelišku gyvenimu,-nusijuokia, prikanda lūpą, žiūri į jį, ji asmeniškai niekada nebijojo akių kontakto, nors jo akys šiek tiek vėrė veiduką nuo to mėlynumo, bet vis tiek akių neatitraukė. Pažvelgė į jį, kai jis springt pradėjo..Tas vaikinas per dažnai springta..Tikrai per dažnai..
-Sakau,-nusišypso ir susileidžia į nutelą, i mean suleidžia pirštą ir akis -Na kelių minučių užteko, kad įvertinčiau,-nusijuokia ir pakabinusi ant pirštuko įsideda jį į burną. Žiūri į jį. DŽiaugiasi, kad turi galimybę į jį žiūrėti, kol jis suleidęs akis į nutelą. Akimirką net pamanė, kad jam nutela svarbiau ir dėl to jis su ja kalbasi..Bet esmė, kad visi jos vaikinai ir apskritai vaikinai sukuriais ji bendrauja, visada įžūlia spokso į ją. tad gal dėl to čia jai taip vaidenasi..arba ne.
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 12:03 pm

-Neee, aš pradėsiu džiaugtis tada kai jau turėsiu stiklainėlį savo rankose ir žinosiu, kad jis mano nuosavas - įsišiepia, nes Dan'as pirmiausia turi turėti tą kažką, kad jau būtų visiškai laimingas, nes gan dažnai jis džiaugiasi savo fantazijom, bet jos kartais jį nuliūdina
-Greitai tu čia - nusijuokia galiausiai ir pakėlęs akutes žvilgteli į ją, nors ji ir jas nudelbusi, taip gali žvelgti kiek ilgiau į ją ir nepasirodyti labai jau naglas - Bet žinok, nemanau, kad jau čia dėl išvaizdos aš ir pritapsiu - galiausiai pakabinęs nutelos padaro išvadas - Juk čia gan daug vaikinų man rodos ir ne visi jau tokie prasti - nusijuokia, nes eidamas į virtuvę su vienu tokiu susitiko, paskui kurį burys merginų bindzino
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 12:07 pm

-Fine,-padėjusi savo stiklainį ant stalo pasisuko į jį nugara, atsitūpė ir iš tos pačios spintelės galo dar vieną nepradarytą stiklainį išsitraukė. Atsisukusi į jį pasirėmė šikna į spintelę ir atkišo jam -Na čia jau, kad įsitikintum, kad nejuokauju,-mirkteli -Visai kaip kontrabanda,-nusijuokia, pasiima savo pradarytą, toliau valgo
-Sugebu,-mirkteli, juk ji tai jau profė ant tokių dalykų, toliau valgo -Patikėk, jie irgi tik dėl išvaizdos pritapo, tada jeigu įsirašo į kokią futbolo komandą arba roko grupę iš viso tampa seksualiausiais ir visokiais kitokiais,-pagūžčioja, na ji irgi tapo ten atseit ta kieta čiūve, po to, kai subūrė tą roko grupę, pradėjo fūlę treniruotis su bachūrais ir šiaip nesąmones išdarynėt mokytojams
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 12:24 pm

Dan'as kabliuoja vis nutelą ir stebi įdėmiai ką ji ten daro beveik visą sulindus į tą spintelę, kai išlenda rankoje laikydama nutelos stiklainį ir visai naują, net akutes išpūčia
-Pala, o tai kaip niekas čia jos nesuranda? - dabar jau jam įdomu pasidarė, o kai ji ištiesė jam tą nutelą Dan'as papurtė galvą
-Nee, aš tikrai dabar tikiu, bet dabar neimsiu, nes pasirodysiu kai koks naglas ir šiaip negalima iš tavęs paskutinio stiklainio atimti. Aš vat pasisotinsiu dabar ir būsiu laimingas - patikina ją ir nusišypso, tą stiklainį padeda ant spintelės stalo, į kurį ji atsirėmusi
-Mat kaip - užverčia galvą ir vėl ją nuleidžia. Išgirdęs apie kokios nors popamokinės veiklos lankymą primerkia akis. Dan'as kažkodėl niekada nemėgo tų visokių būrelių ir bandymo prisitrinti prie visos chebros, jei jis taip nepritampa tai gali būt ir vienas - Na aš tada būsiu vis tik nepritapėlis, nes neplanuoju nieko lankyti - gūžteli pečiais
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 12:31 pm

Gūžteli
-Žino, kad jeigu paims į galvą nuo manęs gaus,-nusijuokia, ji šiek tiek agresyvi ir taip pagarsėjus šūlioj ir yra, bet jai gerai, bent nelenda visokie idiotai
-Dan'ai, aš gražiai duodu jis ne paskutinis,-pagūžčioja, vėl paduoda jam -Prašau, paimk,-nusišypso, mirkteli. Jai tikrai gera, kam nors duoti, o ne imti. Tuo labiau, kad čia tik nutela, o ne koks brangus dalykas. Nors iš kitos pusės, nutela tikrai svarbus dalykas..Žodžiu esmė ne tame.
-Kodėl? Atseit neisi į futbolą? I mean ne dėl kitų, dėl savęs,-pagūžčioja -Be to tu jau pritapėlis, kalbi su manim, o aš čia laikoma labai nefaina tiems, kurie vadinasi "moksliukais",-pagūžčioja
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 12:41 pm

Dan'as jau dėjo nutelą burnon išgirdęs, kad ji ir į galvą grasina tai kiek sunerimsta
-Tai čia man kai įspėjimas koks, taip? - kilsteli antakius žvelgdamas į ją - Arši mergina tu - palinguoja galva
-Bet aš negaliu tau dabar niekuo atsilyginti, tai yra nieko negaliu duoti mainais už nutelą - vis dar neėmė to stiklainio, nes jis taip pat ne itin mėgo imti, jam jau geriau arba mainytis arba duoti. Kai reikėdavo imti jausdavosi nejaukiai
-Nop - papurtė galvą, nes prisiminė anoje mokykloje jo fultobolo karjerą tai ir noras jam praeina - Dėl savęs aš ir šiaip pažaidžiu, tad man to ir užtenka - gūžteli pečiais ir nusišypso - Oho, tai žiūriu tu čia jau kaip ir senbuvė ir visos mokyklos kiečiakė, taip supratau?
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 12:44 pm

-Ne, kvailiuk, aš tavo tiekėja, tad logiškai tu gali,-nusijuokia, prikanda lūpą -Kai reikia,-šypteli, nepatinka jai, kai vaikinai galvoja, kad ji už juos kietesnė, ir dėl to jos prisibijo
-Na tu gali pakviesti mane į pietų,-nusišypso, taip..ji mėgsta imtis iniciatyvos. Jai jisai patiko, tad kodėl nepabandžius? Jeigu atsisakys žinos, kad nieko nesigaus ir tiek. Aišku ji nepaminėjo tai pasimatymas ar ne, nors ji tikėtųsi, kad pasimatymas, bet čia jau jo iniciatyva turi kilti šis klausimas.
-Tiek to, nesusitiksim per treniruotes,-prikanda lūpą, toliau valgo nutelą -Aš senbuvė ir..na taip atrodo...kad kietas čiūvas esu,-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 12:59 pm

-Aha, na žinosiu tada, kad jei kartais lysčiau į šią spintelę tai saugotis kaip ir nereikia, nes iš kočėlo negausiu į galvą - nusijuokia žvelgdamas į ją - Žinoma, reikia mokėti ir už save pastovėti - linktelėjo, nes jis manė, kad ir merginos turi sugebėti už save pastovėti kai tik to reikia.
-Pietų? - kilstelėjo antakius ir pagalvojo, kad iš ties visai gera mintis. Bus proga už nutelą atsilyginti ir šiaip dar viena proga su ja susitikti ir pabendrauti - Žinai, puiki mintis - nusišypsojo - Šiandien tiks? - pasiteiravo jos
-Aš galėsiu kada ateiti pažiūrėti kaip jums ten sekasi - gūžtelėjo pečiais dar nutelos į burną imdamas - Mat kaip, tai man čia garbė dabar su tavimi bendrautyi yra - įsišiepia akis į ją pakeldamas
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 1:02 pm

-Negausi, nei su tarka, nei su kočėlu,-nusijuokia -Gerai, kad moku ir už brolį pastovėt, kuris tikrai šiek tiek vėpla,-nusijuokia, prikanda lūpą, myli ji ta savo Febą..axujienčiks brolis jis yra
-Taip, pietų,-šypsosi -Džiaugiuosi, kad patinka ir nepermetei,-mirkteli jam, o kas būtų jeigu būtų pasakęs ne? Tada tai jau ji taptų nevykėlė pati sau ir gyvenime į vaikinus nebežiūrėtų -Tiks, kelintą ir kur?,-šypsosi
-Galėsi ateiti,-mirkteli, nes ji žaidžia neblogai, tad na...kas jai -Taip, didelė garbė, dabar esi pagerbtas ordinu,-nusijuokia, žiūri į jį
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 1:15 pm

-Iškart man lengviau pasidarė, jog nerekės atėjus į virtuvę apsidairyti, ar tu kur už užuolaidos neslypi - nusijuokia - O tu čia ne viena esi? Su broliu? - kilsteli antakius, nes galvoja, kad visai smagu yra, jog turi ji kažką ką puikiai pažįsta, nors jau gan seniai ji čia yra, tad turbūt tai reikšmės labai daug neturi
-O kaip aš galėjau atsisakyti? - kilstelėjo antakį ir nuo staliuko pačiupo nutelos stiklainį - Už šitą reikia gerai atsidėkoti... - įsišiepia nebaigdamas savo minties - Am..kadangi aš šiuo metu nieko neveikiu, tai man, kad ir dabar tinka, o dėl vietos tai čia tu senbūvė, aš tik virtuvę tesugebėjau rasti - nusijuokia laukdamas ką jis pasiūlys
-Ačiū už leidimą - mirktelėjo jai šelmiškai įsišiepdamas - Aww..jaučiuosi belenkaip pagerbtas - išmeta tokį juokingą feisą, o vėliau nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 1:19 pm

-Tiesą pasakius aš turiu nematomą kostiumą kaip Poterio,-rimtai pasako ir pakilnojusi antakius nusijuokia -Brolis šiais metais atvažiavo, na dabar devintokas,-nusišypso ir tikrai neslėpė diidelio džiaugsmo, jos jis čia
-Na, įmanoma, gal turi merginą, kuri gali pykti, gal šiaip gėda su manim,-nusijuokia -Tai tik dėl nutelos ar ne? O aš jau tikėjausi ko nors rimčiau,-padūsauja ir nusijuokia, atsukus nugarą pradeda rankas plauti -Dabar tinka, klausyk...o tu gamini valgyti?,-kilsteli antakį nusiplovusi rankas pasiima rankšluostį ir bevalydama grįžta į pradinę padėti, su šikna ant spintelės
-Nėr už ką, visada prašom,-nusijuokia -Toks ir esi,-palinkčioja, pamačiusi jo veidą nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 1:32 pm

-Nu blem kai aš tau pavydžiu ir tuo pačiu metu jau pradėsiu prisibijoti - nusijuokia, nes ju tokį kostiumą jis svajojo turėti jau nuo penkių metų kai apie Poterį knygą skaitė, tai vis dar tos svajonės ir neatsižadėjo - Ah matai kaip - mato jis, kad ji džiaugiasi - Tada tavo broliui čia lengviau, nes turi kietą seserį - nusijuokia žvelgdamas į ją
-Man su tavimi tikrai negėda ir nemanau, kad kam nors gali būti - įdėmiai žvilgtelėjo į ją, na o dėl merginos, gi jis tik buvo atsivartęs čia, tad visos jo merginos liko bala žino kiek kilometrų nuo čia - Na ne vien dėl nutelos... - iškart gintis pradeda ir išgirdęs jos klausimą apie gamybą akimirką pagalvoja ar sakyti ar ne, bet nusprendžia, kad jam visai nerūpi ar ji iš jo pasijuoks ar ne - Taip, gaminu..kartais.. - ir pasuko akis į stalą, ant kurio sukrauti visi sumuštinio gaminimo ingridientai - O kas? - kilstelėjo antakius
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 1:37 pm

Pakilnojo intensyviai antakius
-Paskolinsiu, kada eisi į bendrabutį plikų mergų žiūrėt,-nusijuokia, juk jai ne gaila..be to tikriausiai nėra nei vieno, kuris tokio kostiumo nenorėtų. -Nemanau, kad lengviau, nes čia nėra visi pasikėlę, labai mieli žmonės, jam kaip tik sunkiai, kad nustelbiu jį,-nusijuokia
-Gali, aš taip galvoju,-šypteli ir pagūžčioja -Ai dabar jau ne vien dėl nutelos,-nusijuokia ir numoja ranka, tarsi sakydama relax, man nelabai rūpi or smth -Gamini?,-išpūčia akis -Ar tau kas nors yra sakęs, kad tu tobulas?,-lepteli..tiksliau sąmojingai pasako, bet po to, kažkaip susigėsta. juk vaikinai, kurie gamina patys tobuliausi..ir šiaip Aria jau seniai tokio ieškojo..apskritai jos idealus vaikinas tikrai turi mokėti gaminti -Tada tu pietus gaminsi čia, mums, o aš nusivesiu juos valgyti į savo vietą,-šypsosi -Ir gal pagrosiu..,-nusišypso, taip neatrodo, kad tokia atseit labai kieta, galėtų groti, o tuo labiau kurti dainas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
UŽDARYTA :: •BENDRABUČIAI• :: Bendrabutis-
Pereiti į: