UŽDARYTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽDARYTA

!!!UŽDARYTA!!!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Virtuvė

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 2:01 pm

-Ooo puiku tada, žinosiu į ką galiu kreiptis - patenkintas įsišiepia lyg ausų, nes kurgi jam nepatiks toks pasiūlymas - Bet vis tiek, juk nauja mokykla, tad nesvarbu kokie žmonės, vis tiek reikia prisitaikyti ir pritapti - gūžteli pečiais, nes ir pačiam taip reikia daryti
-Tai tu blogai pagalvojai, žinok - papurto galvą - Ir pirmai buvo ne vien dėl nutelos - vėlgi paprieštarauja jai
-Tobulas? - prunkšteli iš jos žodžių, nes ji niekada gyvenime nemanė toks esąs, jam atrodė, kad jis labai toli nuo tos tobulybės, apie kurią daugelis kalba - Kame tas tobulumas? - nusijuokia paklausdamas
-Eh..žinok, nesu aš labai jau geras kulinaras, kad gaminu tai nereiškia, kad jau taip super - iškart ją perspėja, nes nu jis gi nežino ką ji mėgsta ir kokia kulinarija jai patinka
-Oho, skamba labai viliojamai - patenkintas susidomi jau - Groji? Kuom? - susidomėjo, nes jis jai puikiai per nervus ėjo
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 2:06 pm

-Bet kada skambink, aš beveik niekada nemiegu, nes naktim nusirašinėju namų darbus,-nusijuokia, prikanda lūpą -Na taip, bet vis tiek, jį kartais erzina,kad mokau kaip gyventi,-prikanda lūpą, ją ir pačią užknisa, bet broliui jaunesniam noris kaip geriau juk
-Tiek to, nesvarbu kas dėl to ir su kuo,-numoja ranka ir nusišypso, jai tikrai nelabai rūpi -Kame? Visame. Per keliolika šių minučių tu parodei tik gerąsias savo savybes, komunikabilumas, humoro jausmas, kulinarija, akys, stilius,-nusijuokia -Tai daug ką reiškia,-šypteli, nemėgsta ji apie tokius dalykus kalbėti
-Mane man tiks viskas,-nusišypso, palinkčioja, juk jai nesvarbu, svarbu, kad su juo ilgiau paplepėtų
-Groju būgnais, nes visgi brolis būgnininkas, tai pagrojam kartu kartais, akustine gitara, šiek tiek bosine, elektrine daugiausia, gerkle ir nervais,-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 4:39 pm

-Kaip gerai, tada išvis nebelieka jokių problemų, su tavimi galėsiu susisiekti kada tik man prisireiks - įsišiepia ir į atmintį šitą iškart įsirašo - O kam patinka, kai virš galvos yra šefas, o jei tas šefas tavo sesuo tai visai nepavydėtina situacija - gūžtelėjo pečiais ir nusijuokė
-Oho, tai žiūriu, kad aš čia jau kai kokį egzaminą išlaikaiu - pradeda juoktis, bet žinoma jam malonu, kad padarė visai neblogą įspūdį jai, nes gan dažnai jis ir susimauna - Bet žinai, čia dar tik keliolika minučių, šiaip aš tikrai nesu toks jau tobulas - patikina ją ir nusišypso
-Na žiūrėk, bet po to skundų dėl skrandžio sutrikimo nepriimu - sukikeno ir dar kartelį nutelos pakabino, bet jau nusprendė, kad gana, nes apsalo iki pat širdies gelmių
-Oho, tai tu muzikantė būsi, šaunu.. - įsišiepia, nes neretai sutiksi merginą, kuri barškina būgnais - Aš taip pat nervais moku grot - įsišiepia
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 4:47 pm

-Taip, tik tu neturi mano numerio,-nusijuokia,prikanda lūpą -Tai susisieksim telepatiškai,-palinkčioja -Taip žinau, bet aš norėdama jam gero dažai jį reguliuoju, patikėk tas mane irgi nervina,-palinkčioja sudūsavus, nesididžiuoja ji šituo bruožu, bet ko tik iš meilės nepadarysi
-Išlaikei,-nusijuokia ir palinkčiojusi uždaro nutelos bonkutę -Na mes dar pažiūrėsim, be to mane per skrandį irgi gali priversti tave mylėti,-nusijuokia, reikia iš karto perspėti -Nieko, jeigu kažkas sutriks pajusi ant savo rūbų,-mirkteli turėdama galvoje skrandžio turinį -Taip, aš muzikantė, dar mėgstu šokti, dainuoti, bet labiausiai tapyti ir fotografuoti,-nusišypso ir pagūžčioja -O, tai puikus bruožas, jį labai palankiai visi vertina,-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 5:19 pm

-Ah taip - trinkteli sau per kaktą iš delno - Na, bet kaip telepatas aš superinis, o ir šiaip jei jau man labai tavęs prisireiks aš sugebėsiu pereiti ir visus merginų kambarius, kad rasčiau tavajį - patikina ją ir nusišypso, nes jis tikrai taip sugebėtų padaryti - Nesikrimsk dėl šito, visi iš meilės kartais rūpinasi kiek per stipriai, bet čia yra gerai, reiškiasi, kad tu jį myli - nusišypso ir galvoja, jog vis tiek smagu turėti tokią mylinčią seserį
-O kitu atvėju tavęs suvilioti neįmanoma? - susidomėjo jis dabar - Aw..kokia tu miela, o tada mes drauge eisim plauti mano rūbų - patikina ją besijuokdamas
-Oho, tai tu grinai menininkė tada esi - nusišypso, jam patinka menininkai, nes jie būna labai įdomūs žmonės
-Be to, ką tik gavau žinutę, kad vienos merginos kambaryje vyksta kažkoks tūsas, tad man siūlė ateiti ir kartu tave atsivesti, bet čia tik pasiūlymas, nes aš žadėjau, kad tau pasiūlysiu - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Št. 08 13, 2011 7:52 pm

-O tikrai? Dėl manęs ar dėl kostiumo pereitum visų merginų kambarius?,-kilsteli antakius akivaizdžiai flirtuodama. Nu jai tai vis vien, ji nepasižymi kuklumu, ypač su vaikinais, kurie jai paliko įspūdį arba lengviau tariant patiko
-Žinau, bet tai kartais mane pačią erzina, jis visiška mano priešingybė..Ramus, romantiškas, tylus, uždaras,-nusišypso -Bet irgi menininkas, kuria pasakiškas dainas, tau reiktų paklausyti,-šypteli, jau per daug įsisvajojo
-Įmanoma, mane visaip įmanoma suvylioti,-palinkčioja, nusišypso, galės ir plačiau po to papasakot
-Galėsim, arba išmesim tavo rūbus,-nusijuokia
-Na šiokia tokio,-šypteli nuleisdama akis
-Jeigu nori gali eiti..Aš vakar turėjau tūsą, man šiek tiek skauda galvą iš po vakar,tad jeigu nori gali eiti, vėliau galėsim gal kada susitikti,-šypteli ir jau netgi pradeda eit link išėjimo..juk reikia jam įsilieti į būrį, o ji jau senbūvė čia.
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Sk. 08 14, 2011 8:33 am

Kadangi Dan'as mėgo retkarčiais paerzinti, tad ir šį kartą nepraleido progos
-Na čia jau sunkiau apsispręsti.. - toks svarstydamas palingavo galva - Galbūt ir dėl tavęs galėčiau pereiti, bet betkokiu atvėju man tavęs reikėtų norint gauti kostiumą - gūžtelėjo pečiais, o jo lūpose sužaidė šypsenėlė
-Taip jau būna kai esat priešingybės, tačiau vis tiek turit bendrų pomėgių ir šiaip po kiek laiko manau išvis puikiai sutarsite - įsišiepia lyg ausų, nes nu taip dažniausiai būna, kiek jis yra girdėjęs, nors pačiam tai neteko dar to patirti.
-Tai jei taip jau įmanoma, reiškiasi, kad tu jau seniai nebesi vieniša - svarstydamas gūžtelėjo pečiais ir žybtelėjo akutėmis
-Aha ir tada aš eisiu nuogas..o tai džiaugsmo bus.. - jau įsivaizduoja jis ir juoktis pradeda
Klausydamas jos pamato, kad ji jau rengiasi išeiti, tad Dan'as pasiveja ją keliais greitesniais žingsniais ir sulaiko už rankos
-Aš nesakiau, kad noriu...Tūsai nėra jau tokia mėgstama mano sritis..nesakau, kad aš esu angelėlis, tačiau manau, kad mūsų pietūs būs naudingesnis nei prisilakimas iki žemės graibymo, o prisilakti ir pritati jei labai norėsiu galėsiu ir per kokią valandą - žvelgė į jos akis.
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Sk. 08 14, 2011 3:25 pm

Prisimerkia
-Ar tu mane erzini? Žinok aš sunkiai paveikiama,-nusijuokia, palinkčioja -Na, manyčiau, kad mano mamukas tau galėtų dar vieną pasiūti, kad nereiktų taip tau aukotis ir ieškoti manęs,-nusijuokia
-Mes ir dabar puikiai sutariam, tik aš retkarčiais jį nervinu,-nusijuokia -Tiesą pasakius visus nervinu...netgi ir pačią save,-palinkčioja dar sykį..bet iš tikro ją užknisa jos pačios charakteris
-Ne, aš tiesą pasakius jau visus metus vieniša,-pagūžčioja neteikdama tam daug prasms
-man tai būtų daug džiaugsmo,-nusijuokia ir prikanda lūpą.
Pakelia akis į jį, nusišypso ir gūžteli
-Na aš su mielu noru likčiau, bet jeigu tik nori tikrai gali eiti,-nusišypso
Atgal į viršų Go down
Dan DeElton

Dan DeElton


JAU PARAŠEI:: : 42
BUČKIAI:: : 1
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-11

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Sk. 08 14, 2011 7:38 pm

-Ne, aš tavęs visai neerzinu - papurtė galvą ir nusijuokė, gi neišsiduos iškart, nors akivaizdu, kad ji ir taip jį perprato - Bet tai žinai, kol aš sulauksiu iš tavo mamuko savo megztuko tai visą laiką ir būsiu nuogalius - įsišiepia lyg ausų žvelgdamas į ją ir nejučiomis stebėdamas kiekvieną jos veido išraišką.
-Na su nervinimai tai nieko nauja, nes kartais taip jau reikia - nusijuokia, nes jis ir pats save gan dažnai nervindavo. Nereikėdavo jam ir kitų, pats save daknisdavo iki gyvo kaulo.
-Rimtai? - suklapsi akim ir jas galiausiai primerkia skenuodamas ją ir bandydamas suprasti ar ji pudrina jam smegenis ar ji rimtai, nors tai atrodė kažkodėl sunkiai įtikima - Tai aš jau numanau, būtum laimingiausia pasauly.. - pavarto akis kiek ironizuodamas, tačiau galiausiai nesusilaiko ir juoktis pradeda
-Aria - akutes vis dar laikė įsmeigęs į ją, stebėjosi, kad gan greitai įsiminė jos vardą, nes šiaip turėjo didžiausią problemą su vardais, juos laaabai sunkiai įsimindavo -Juk sakau, kad jei norėčiau tikrai eičiau, aš noriu pasilikti čia - ramiai dar kartą paaiškino, nes juk baliukų tai visada bus, o su ja gal nebeturės progos papietauti
Atgal į viršų Go down
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Pir. 08 15, 2011 8:59 am

Nusijuokė ir palinksėjo
-Na taip taip, kur jau tu neerzini,-sukrizena -Na gerai, man visai netrukdo, kad tu būsi nuogas,-pradeda juoktis ir nuleidžia akeles, kai šis taip į ją žiūri..Ne dėl to, kad nemalonu, bet dėl to, kad..susigėdo? Kažkaip atrodo neįtikima Ariai.
-Kartais? Patikėk aš visada save nervinu,-nusijuokia, nes ji tai nervina save kiekvieną sekundę, vos pradedama kalbėti
-Aha, rimtai,-nusišypso, nes ji ne tik, kad neturėjo, bet kol kas ir nesiruošė vaikino turėti..na aišku norėt norėjo, bet kažko tokio nerado..arba neieškojo.
-Patikėk laimingesnė negu per Kalėdas su rudolfo megztiniu giedant Tyli naktis,-juokiasi, kažko prie šito vaikino neina nustoti šypsotis..jau net žandikaulį skauda
Kai jis ištarė jos vardą, kilstelėjo antakį ir pati suprato, koks įdomus ir maloniai skambantis yra jos vardas. Šyptelėjusi pakėlė galvą į jį.
-Gerai, pasilik čia,-nusišypso, nes jai nuo to tik geriau
Atgal į viršų Go down
Amber Hudson
Does your mother know you're a whore?
Amber Hudson


JAU PARAŠEI:: : 408
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-04
TAU JAU:: : 28

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Pir. 08 15, 2011 5:13 pm

ateina, greitai pasidaro kavos, kažkaip atvėsina ją, išgeria, po to padeda puodelį į kriaukle, iš kišenės išsitraukia mėtinės gumos, įsimeta į burna puse pakio ir išlekia.
Atgal į viršų Go down
Amber Hudson
Does your mother know you're a whore?
Amber Hudson


JAU PARAŠEI:: : 408
BUČKIAI:: : 10
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-04
TAU JAU:: : 28

Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1Antr. 08 16, 2011 9:40 pm

ateina, atsidaro šaldytuva, apžiūri, nieko gero nepamato.
- uhh... teks ką nors pasigamint, - pasako sau, išsitraukia visokių produktų, sumaišo tešlą ir iškepa blynų skanių ir gražių, kaip nekeista nieko neprisvilino ir nesusprogdino, tad labai apsidžiaugė, paiėmė uogienės, paidarė kavos ir labai skaniai panaktipiečiavo.Po to išsiplauna bliūda ir puodelį, viską sutvarko ką pridirbo, palieka dar lėkštėje blynų kam nors, išeina
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
UŽDARYTA :: •BENDRABUČIAI• :: Bendrabutis-
Pereiti į: