UŽDARYTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽDARYTA

!!!UŽDARYTA!!!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 susidegink:)

Go down 
AutoriusPranešimas
Aria Rutter

Aria Rutter


JAU PARAŠEI:: : 135
BUČKIAI:: : 3
PRISIJUNGEI:: : 2011-08-07

susidegink:) Empty
RašytiTemos pavadinimas: susidegink:)   susidegink:) Icon_minitime1Pir. 08 15, 2011 6:42 pm

susidegink:) 185324_250927021602206_100000547296311_955056_4299630_n

Taigi sveiki. Kaip manau jau daugelis puikiai žinot esu Vika. Patinka man, kai taip vadina, kažkaip žiauriai mielai skamba. Man jau visi penkiolika, o savo šešiolikto gimtadienio proga gausiu fainą tatuiruotę. Esu labai nefaina, šiek tiek linksma, priekabi, nuolat bambanti, beprotiškai kantri, geraširdė, jautri(net per daug), daug kalbanti, depresova, susierzinusi, impulsyvi, dėmesinga, rūpestinga, geranoriška, atvira, labai labai ironiška, šilta, nemėgstanti rodyti savo jausmų, prieraiši, bendraujanti naulaiferė per brūkšnelį menininkė. Neseniai supratau, kad esu iš tų žmonių, kurie daug sako, bet nieko nedaro. Tas mane siutina, bet tenka pripažinti, kad tikrai tokia esu. Neturiu daug draugų, o ir jų tarpe dažniausiai nesu labai reikalinga.:) Turiu galvoje, kad vis dažniau suprantu, kad beveik visi mano draugai, turi svarbesnių jiems draugų ar kažkas panašaus. Kas mane kiek liūdina, nes pati esu be galo paslaugi jiems. Manau, kad blogiausias mano bruožas - daug kalbėti. Iš tikrųjų kalbu tikrai per daug, nes mane erzina ta nemaloni tyla. Taip pat erzina žmonės, kurie man sako, kad manęs neina užčiaupti, bet kai tai padarau, jie tiesiog tyli, nes neturi ką pasakyti.:) Negaliu suprasti, niekada nesuprasiu ir atvirai sakant neapkenčiu žmonių, kurie baisiai meluoja, yra veidmainiai ir dviveidžiai..Manau gyvenime jie nemoka net kvėpuoti(perkeltine prasme). Taip pat tų kurie nardo po šiknas bei neturi savo nuomonės. Dievinu sarkazmą, dėl to daugeliu atveju ironizuoju. Beje tai viena iš priežasčių, dėl kurios žmonės manęs nesupranta ir žiūri kaip į asilą. Kita priežastis - savotiškas humoro jausmas. Jį supranta tik keletą metų su manimi pabendravę žmonės arba mėgstantys taip pat juokauti..Nors tikriausiai dėl to keisto humoro jausmo, kaltas mano nuolatinis ironizavimas. Manau, kad esu visai protinga, gaila ne mokslų, o požiūro atžvilgiu. Gal dėl to, kad iš tikrųjų galvoju, ką kalbu ir jeigu nenutuokiu apie ką kalbama nesikišu. Mano moto: Žmogus nemokantis išmintingai patylėti, nesugebės ir išmintingai kalbėti.:) Dėl to dažniau išmintingai patyliu reikiamose situacijose, nei kalbu nesąmonės, kad apsijuokčiau. Nors kitą vertus būna situacijos, kai ne mano reikalas, bet aš jaučiu poreikį ginti kito žmogaus interesus. Štai dėl ko amžiais lieku kalta dėl to, kas net ne mano reikalas. Ir šiaip nemėgstu aš neužbaigtų reikalų, visada viską drėbiu. Beje su savo drėbimais visada varau per psichiką(čia mama man taip sakė), niekada nesikeikiu, išlieku rami, dėl to daugelis konfliktiškų asmenybių susinervina, o man tas patinka. Retkarčiais esu visai kietas čiūvas, ypač ant bazaro. 8) Pradedu pastebėti, kad kalbant per daug skėsčioju rankomis ir keičiu mimikas, man tai visai patinka, nes tai gero aktoriaus bruožas(norėčiau tapti aktore beje.(: ) Esu be galo atvira, nuoširdi ir naivi, dėl to dažnai nukenčiu. Tikiu, kad visi šiam pasaulį yra tik geri, ir mane tai žlugdo. Kažkada maniau, kad esu komunikabili, bet nė velnio. Man be galo tinka frazė: Esu draugiška, draugų neturiu. Tai visiškai teisinga. Mėgstu bendrauti su man patikusiais įdomiais žmonėmis, esu linkusi būti atvira, ką tik sutiktiems, bet į naujas pažintis sunkiai leidžiuosi. Patikėsit ar ne, bet tie kurie mane pažįsta nėra matę liūdnos..Atradau naują savo talentą ir pomėgį: REPUOTI! Bitboksas nesiseka, bet užtat nusišnekėti pagaudant repo taktą man sekasi. Juokiuosi kaip mardžė ir tuo didžiuojuosi.:) Tai va, kartais rašau visai protingas mintis, kurias rasite feisbuke: Viktorija Sakavičiūtė. Linkiu nuostabių dviejų paskutinių savaičių. Prisišaudykit įspūdžių, bičiuliai!
Atgal į viršų Go down
 
susidegink:)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
UŽDARYTA :: Aprašymai-
Pereiti į: